NEW BALLANCE

NEW BALLANCE

Představení NB Minimus
Boty NB Minimus jsou nástrojem k dosažení lepší běžecké formy, k posílení chodidel a lýtek a ke zvýšení citlivosti a kontroly nad povrchem.

 
 Výška podrážky
méně = více
 Váha
Lehká je ta pravá
 Sklon chodidla
Přirozená pozice
Tvar
Uvolni své chodidlo
       
Tloušťka podešve tradičních bot podporuje nežádoucí dopad na patu a omezuje citlivost pro povrch. NB Minimus má naproti tomu pouze minimalistickou podešev bez vložky. Tím podporuje dopad na střed chodidla a zvyšuje cit pro povrch. Tloušťka podešve tradičních bot podporuje nežádoucí dopad na patu a omezuje citlivost pro povrch. NB Minimus má naproti tomu pouze minimalistickou podešev bez vložky. Tím podporuje dopad na střed chodidla a zvyšuje cit pro povrch. Tradiční běžecké boty jsou konstruovány tak, že výška podešve je v patní části díky zvýšenému tlumení o cca 12 mm větší než u prstů. Obuv NB Minimus má toto zvýšení pouze o 4 mm, takže běžec pokládá chodidlo přirozeně a došlapuje na střed chodidla. Tradiční boty mají tvar s přímou a úzkou přední částí boty. Širší tvar NB Minimus umožňuje chodidlu přirozeně se při dopadu roztáhnout do strany.
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
POUŽÍVÁNÍ TOHOTO PRODUKTU ZVYŠUJE NÁMAHU CHODIDEL, LÝTEK A ACHILLOVÝCH ŠLACH. VAŠE NOHY NEJSOU ZVYKLÉ NA CHŮZI A BĚH NA BOSO. NADUŽÍVÁNÍ TOHOTO PRODUKTU NEBO JEHO POUŽÍVÁNÍ JINAK NEŽ NA CHOZENÍ A BĚHÁNÍ MŮŽE ZPŮSOBIT PŘETÍŽENÍ A ZVÝŠIT RIZIKO ÚRAZU. TENTO PRODUKT BY SE MĚL ZAPOJOVAT DO BĚŽECKÉHO TRÉNINKU POMALU, NEW BALANCE DOPORUČUJE JEJ PŘI PRVOTNÍM NASAZENÍ VYUŽÍVAT MAXIMÁLNĚ PO 10 % CELKOVÉ BĚŽECKÉ DOBY A VELMI POMALU ZVYŠOVAT ČAS A VZDÁLENOST PŘI JEHO POUŽÍVÁNÍ.
 

NOVINKY

Další odkazy